
Maak je dromen waar
Henry doet verslag van het organisatie avontuur om van Krui-tocht. Hij vertelt over de mensen, die voor de komende Krui-tocht naar Parijs, hun ‘Droom voor de Aarde’ insturen. Hoe we dromen binnenkrijgen die we in het 1001-Dromenboek voor de Aarde gaan aanbieden aan de UNESCO. We hebben een paar speciale gasten voor deze avond op 28 maart van 19.30 – 21.30 uur:
Met als Special Guest komt Mannon Ossevoort.
- De hele Aarde is Werelderfgoed. Dat kan toch nooit. Dat zeiden ze ook toen Manon Ossevoort met de trekker naar de Zuidpool wilde rijden. Zij komt vertellen wat nodig is om een droom te realiseren, want het lukte haar ook.
- Kip of Ei. Je hebt een idee, droom of verlangen, maar je weet niet waar je moet beginnen, óf het lukt je niet om het te verwezenlijken. Met Kip of Ei ga je op een speelse manier aan de slag om jouw project of onderneming in beweging te brengen. Melle Gerlofs neem het spel Kip of Ei mee om het te ervaren.
- Leer keuzes maken door op je Gevoel te vertrouwen. Volg je Hart, want die klopt. Een paar simpele en direct toepasbare tips om je te helpen te kiezen tussen 2 of 3 mogelijkheden. Arturo Massaro neemt je mee in de wereld van zijn droomschool
- En . . . verrassing. Mensen die hun droom insturen krijgen 22 tips over het realiseren ervan. Wellicht dat nog meer tipgevers hun opwachting komen doen.
Lokatie: Veerhuis Waalbanijk 8 te Varik
Tijd: 19.30 – 21.30 uur (inloop 19 uur)
Kosten: Geen; breng wat plezier mee. Vrij gift mag altijd
Meld je HIER aan voor de avond op 28 maart.